Superonline Abonelik Devir Formu

“Superonline Abonelik Devir Formu” başlıklı içeriğimizde; aboneliğinizi devretmek istemeniz durumunda yapılması gerekenlere ilişkin tüm detayları yazımızda bulabilir ve ilgili devir formunu pdf formatında indirip çıktısını aldıktan sonra üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Abonelik devir işlemleri adına bu yazımızda da bolca faydalandığımız Superonline’ın resmi websitesine şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Konunun ayrıntılarına geçmeden, nakil işlemlerinden bahsedilebilir. Ev değişikliği veya iş yeri değişikliği gibi nedenlerden ötürü internet hizmetinizi devretmek istiyorsanız bunun yerine var olan hizmetinizi yeni adresinize taşıtmanız da mümkündür. Nakil işlemlerine dair her şeye, yazımızın sonunda yer alan “İnternet Aboneliği Nakil Dilekçesi” başlıklı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Abonelik Devir İşlemi Nedir?

Bir aboneliğin, kampanya koşulları ile donanım ürünü olması koşulu hariç olmak üzere farklı bir kişi adına geçmesini sağlayan işlemdir.

Uygulanması gereken işlemler ve temin edilmesi gereken evraklar çerçevesinde abonelik devir sürecinin yorucu olduğu söylenemez.

Superonline Abonelik Devir İşlemi Ne Kadardır?

Güncel fiyatıyla Superonline devir işlemi 39,90 TL’dir.

Superonline Aboneliği Nasıl Devredilebilir?

Superonline aboneliğini aşağıdaki başlıkta da görebileceğiniz üzere temin edilmesi gereken birkaç belge ve abonelik devir formu ile, ilgili birime evraklarınızı teslim ettiğiniz bir süreçten oluşmaktadır. İlgili belgeleri aşağıda yer alan başlıktan inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Ayrıca abonelik devri yerine e-Devlet üzerinden hızlıca aboneliğinizi feshedebileceğinizi belirtmek isteriz. İlgili e-Devlet bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir ve işlemlerinizi sayfadaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce bir e-Devlet şifresi almadıysanız ilk e-Devlet şifreniz için PTT’den randevu alıp gişede 2 TL’lik ücreti de ödedikten sonra şifrenizi temin edebilir ve e-Devlet’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Superonline Abonelik Devir İşlemi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Bireysel müşteriler için takip edilmesi gerek adımlar şöyledir:

  • Devir edecek ve devir alacak kişilerin kimlik fotokopileri
  • Her iki tarafın devir talebini bildiren İmzalı Dilekçeleri (Formu doldurarak iletişim formumuz​ üzerinden gönderebilirsiniz)
  • Devir alan kişinin bilgileri ile doldurulup imzalanmış Abonelik sözleşmesi (Abonelik sözleşmemize buradan​ ulaşabilirsiniz)
  • Devir alan ve eden kişilerin irtibat bilgileri

Tüm bu belgeler ile birlikte Superonline – iletişim formu üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Kurumsal müşteriler için takip edilmesi gerek adımlar ise şöyledir:

  • Devir alacak ve devir edecek kurum için yetkili kişinin kimlik fotokopisi
  • Devir alan ve eden kişilerin irtibat bilgileri
  • Devir alan şirket ve yetkili kişi bilgileri ile doldurulmuş/imzalanmış abonelik sözleşmesi (ilgili abonelik sözleşmesine buradan ulaşabilirsiniz)
  • Her iki tarafın devir talebini bildiren İmzalı Dilekçeleri
  • Şirket Vergi Levhası
  • Ticari Sicil Gazetesi Kaydı

Tüm bunlar ile birlikte Superonline – iletişim formu​ üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.​

Not: Aşağıda yer alan Superonline abonelik devir formu, Supeonline’ın resmi websitesinden temin edilmiştir.

Superonline Abonelik Devir Formu

Konuya ilişkin ilginizi çekebilecek diğer içerikler:

Scroll to Top