Vodafone Net Abonelik Devir Formu

“Vodafone Net Abonelik Devir Formu” başlıklı içeriğimizde; internet aboneliğinizi devretmek istemeniz durumunda yapılması gerekenlere dair tüm detayları yazımızda bulabilir ve ilgili abonelik devir formunu pdf formatında indirip çıktısını aldıktan sonra, üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

İnternet aboneliği devir işlemleri adına bu yazımızda da bolca faydalandığımız Vodafone’nun resmi websitesine şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Konunun ayrıntılarına geçmeden, nakil işlemlerinden bahsedilebilir. Ev değişikliği veya iş yeri değişikliği gibi nedenlerden ötürü internet hizmetinizi devretmek istiyorsanız bunun yerine var olan hizmetinizi yeni adresinize taşıtmanız da mümkündür. Nakil işlemlerine dair her şeye, yazımızın sonunda yer alan “İnternet Aboneliği Nakil Dilekçesi” başlıklı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Abonelik Devir İşlemi Nedir?

Bir aboneliğin, kampanya koşulları ile donanım ürünü olması koşulu hariç olmak üzere farklı bir kişi adına geçmesini sağlayan işlemdir.

Müşteri talebi ya da vefat sebebiyle devir yapılabilir.

Uygulanması gereken işlemler ve temin edilmesi gereken evraklar çerçevesinde abonelik devir sürecinin yorucu olduğu söylenemez.

Vodafone Net Abonelik Devir İşlemi Ne Kadardır?

Güncel durumuyla Vodafone Net devir işlemi ücretsizdir.

Taahhüdüm Devam Ederken Devir İşlemi Gerçekleştirebilir miyim?

Evet, gerçekleştirilebilir. Devralan müşterinin, kalan ödemeleri aynı şekilde ödemeye devam etmesi beklenir. Taahhütname koşullarını yerine getirmediği takdirde ise kampanya cezai şartları işletilir.

Ayrıca abonelik devri yerine e-Devlet üzerinden hızlıca aboneliğinizi feshedebileceğinizi belirtmek isteriz. İlgili e-Devlet bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir ve işlemlerinizi sayfadaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce bir e-Devlet şifresi almadıysanız ilk e-Devlet şifreniz için PTT’den randevu alıp gişede 2 TL’lik ücreti de ödedikten sonra şifrenizi temin edebilir ve e-Devlet’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Net Abonelik Devir İşlemi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Aşağıdaki evrakların, tam ve eksiksiz olarak netyardim@vodafone.com adresine iletilmesi gerekir.

Talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilecek devir işlemi için gerekli belgeler:

  • Devir eden ve devir alan kişiler tarafından doldurulmuş “Abonelik Devir Formu” (Yazımızın sonundan ulaşabilirsiniz)
  • Devir eden ve devir alan kişilerin arkalı önlü kimlik fotokopileri/fotoğrafları

Vefat sebebiyle talep edilen devir işlemi için gerekli belgeler:

  • Verasetname
  • Veraset alan ve devir alan kişi tarafından imzalanmış dilekçe
  • Devir alan kişinin kimlik fotokopisi

Devir işlemi tamamlandığında ise devir alan ve devir eden kişiler SMS yoluyla bilgilendirilir.

Vodafone Net Abonelik Devir İşlemi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da belirtildiği üzere gerekli tüm belgeleri hazırlayıp eksiksiz olarak netyardim@vodafone.com adresine iletilmeniz gerekmektedir.

Not: Aşağıda yer alan Vodafone Net Evde İnternet abonelik devir formu, Vodafone’nun resmi websitesinden temin edilmiştir.

Vodafone Net Abonelik Devir Formu

Scroll to Top