Vodafone Net Abonelik İptal Formu

Vodafone Net

Vodafone Net, kendi kurduğu altyapı ve Turkcell Superonline altyapısı dâhil çeşitli farklı firmaların altyapıları üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Vodafone Türkiye şirketidir.

Vodafone Net, internet ve telefon aboneliğinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olsa da kimi zaman, müşteriler aldıkları hizmeti iptal etmek isteyebiliyor. İptal sebeplerinden bazıları; bulunulan bölgedeki altyapı yetersizliği, beklentinin altındaki internet hızı veya kullanıcının beklentisinin üzerinde fiyatlar olarak sıralanabilir. Bu yazımızda da herhangi bir Vodafone Net hizmetinin iptali için uygulamanız gereken tüm adımları, detaylı şekilde sizlere sunduk. Vodafone Net hizmet iptali için gereken evraklar, fesih başvuru formu, evrakların temin edileceği yerler vs. hakkındaki tüm bilgilere içeriğin devamından ulaşabilirsiniz.

Vodafone Net Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Net internet ve/veya telefon hizmetine yönelik iptal talebinizi aşağıdaki yollardan birini seçerek iletebilirsiniz:

  • İptal işlemi için gerekli evraklarınızı Vodafone Mağazalarına getirebilirsiniz. Gereken belgeler, ikinci başlıkta belirtilmiştir.
  • e-Devlet sistemine İnternet Bankacılığı, T.C. Kimlik Kartı, Mobil İmza veya E-İmza yöntemlerinden biriyle giriş yapıp “Vodafone Net – Abonelik Fesih Başvurusu” hizmetini kullanarak iletebilirsiniz.

Not: e-Devlet sistemine, e-Devlet şifresi yöntemi ile giriş yapıldığı takdirde Vodafone Net – Abonelik Fesih Başvurusu hizmetinden yararlanılamamaktadır.

2. Not: Covid-19 nedeniyle, iptal işlemleri artık iptaltalep@vodafone.com adresinden de yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için Vodafone Net müşteri hizmetlerine de danışabilirsiniz. Aşağıda Vodafone Net müşteri hizmetleri numaralarını ücretli/ücretsiz olarak görebilirsiniz.

  • Vodafone Net ücretsiz müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 850 542 1 542 (Sesli Yanıt Self Servis’i ücretsiz arayarak tüm işlemlerinizi kolay ve hızlı bir  şekilde gerçekleştirebilirsiniz.)
  • Vodafone Net ücretli müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 850 542 0 542 (Aramalar, bütün operatörler ve sabit hatlar için mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilmektedir.)
Vodafone Net Abonelik İptali İçin Gereken Belgeler

Vodafone’un internet adresindeki bilgilerden de görebileceğiniz gibi, iptal talebinizin işleme alınması için gerekli evraklar şunlardır:

1. Bireysel Hizmetler İçin Gerekli Evraklar:

  • İptal talep formunun imzalı hali (formu, yazımızın sonunda pdf formatında bulabilirsiniz.)
  • Hat yasal sahibi kimliği

2. Kurumsal Hizmetler İçin Gerekli Evraklar:

  • İptal talep formunun imzalı hali
  • Şirket yetkilisine ait kimlik
  • İmza sirküleri ve vergi levhası
Adres Değişikliği Nedeniyle Vodafone Net Abonelik İptali

Adresten taşınma nedeniyle iptallerde yeni adrese ait ikâmetgah belgesinin iptal işlemi için gerekli evraklar içerisinde iletilmesi gerekmektedir. e-Devlet üzerinden ikâmetgah belgesini temin etmek için bağlantıya tıklayınız.

İptal talebinizi ilettikten sonra; iptal işlemi için gerekli evraklarınızın kontrolünün ardından ortalama 24 saat içinde evraklarınız eksik ise evraklarınızın eksik olduğuna veya evraklarınız tam ise hizmetinizin kısıtlandığına dair SMS ile bilgilendirileceksiniz.

İptal için gerekli evraklar eksiksiz ise iptal işleminizin tamamlanması sürecinde 0 850 542 5 542 numaralı telefondan aranarak cayma bedeli ve modem iade konularında bilgilendirileceksiniz. İptal işleminizin hızlı bir şekilde tamamlanması için gelen aramaya yanıt vermeniz önem taşımaktadır.

Not: Vodafone Net abonelik iptali için gereken başvuru formu, Vodafone Net’in kendi sitesinden edinilmiştir. Vodafone Net websitesinin bağlantı adresi de yazımızın sonunda yer almaktadır. Ayrıca, abonelik iptal formuyla işleminizi gerçekleştirmek dışında, e-Devlet üzerinden de hızlıca Vodafone Net fesih başvurusu yapabileceğinizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. Yazımızın sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak, “Abonelik Fesih Başvurusu” e-Devlet sayfasına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Net Abonelik İptali Başvuru Formu
www.dilekceornegi.com

Vodafone Net Abonelik İptali Sürecinde Faydalı Olabilecek Kaynaklar:

Scroll to Top