Türk Telekom Dilekçe Örneği

Türk Telekom Dilekçe Örneği Türk Telekom’a yapılacak yazılı başvurular için dilekçe örneğidir. Türk Telekom yurt genelinde sabit telefon , internet erişimi , mobil iletişim , televizyon yayınları ve çok çeşitli iletişim hizmetleri ve katma değerli servisler sunmakta olan büyük bir teknoloji şirketidir.

Kendi bünyesindeki hizmetlere ek olarak TTNET A.Ş.  TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve bunlara ek olarak çok sayıda iştirak şirketi ile her çeşit iletişim hizmeti ve çözümü ile Bireysel Tüketici ve Kurumsal Tüketicilere telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Türk Telekom Adres ve İletişim Bilgileri

Türk Telekom Genel Müdürlük Adresi : Aydınlıkevler Örnek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı 2 No 4 ALTINDAĞ / ANKARA

Çağrı Merkezi : 444 1 444

Türk Telekom Müdürlükleri , Ofisleri ve Mağazaları : https://www.turktelekom.com.tr/destek/iletisim/telekom-ofis-ve-magazalar

Web Sitesi : https://www.turktelekom.com.tr/

Türk Telekom’a Dilekçe Nasıl Yazılır

Türk Telekom tüzel kişiliği olan bir Anonim Şirkettir. Yazılacak dilekçelerin resmi dilekçe yazımı kurallarına uygun biçimde yazılması gerekmektedir. Kısaca baksetmek gerekirse;

Dilekçeler boş temiz beyaz çizgisiz A4 kağıtlar kullanılarak yazılmalıdır, elyazısı veya herhangi bir baskı sistemi ile dilekçe yazılabilir. Yazılacak dilekçenin kalıcı bir mürekkep ile yazılması gerekmektedir ve dilekçe ıslak imzalı olarak ıslak imzalı olarak sunulmalıdır.

Yazılacak dilekçenin mevzuata uygun talepler içeriyor olması ve Türk Telekom AŞ görev konusunda olması gerekmektedir. Mevzuata uygun olmayan veya kurumun görev alanı dışında kalan bir konuda yazılı başvurular beklenen yanıtı almayabilir.

Dilekçelerin şahsen sunulması gerekir, 18 yaşından küçükler için velileri başvuru yapabilir. Başkası adına başvuru yapılabilmesi için temsil yetkisini gösterir resmi belge yada vekaletname ile başkası adına başvuru yapılabilir.

Türk Telekom Dilekçe Örneği

Türk Telekoma yazılı başvuru yapmak için aşağıdaki dilekçe örneğini kullanabilirsiniz. Dilekçe konusu olarak başvuru sebebinizi bir cümle izah etmeniz gerekmektedir.

Sonraki metin bölümde paragraflara ayrılmış biçimde başvuru sebebinizi, gerekçeleri ve dayanaklarını , gerekli bilgi ve detayları belirttikten sonra son paragrafta istemlerinizi iletiniz.

Gerekli belgeleri dilekçe ekinde sununuz. Islak imzalı olarak şahsen teslim ediniz.


	

Türk Telekom Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne
Dilekçe Konusu : 


	Yukarıda izah olunan istemlerim ile ilgili gereğini saygılarım ile arz ederim.


							Tarih :

							İsim Soyisim :

							İmza :EKLER :
1-
2-
3-
4-
5-

Scroll to Top