Dilekçe ÖrneğiDilekçe Örnekleri, Dilekçe Nasıl Yazılır, Word Pdf Dilekçe İndir, Dilekçe Yazma, Dilekçe Örneği
dilekceornegi.com'a hoş geldiniz.
Covid Aşılama Talebi Dilekçesi

Covid Aşılama Talebi Dilekçesi

Kamu Hastaneleri ve Özel Hastanelerde görev yapan Doktorlar , Sağlık çalışanları ve idari personel pandemi şartlarında ön saflarda mücadele eden kahramanlarımız olarak çok büyük risk altındadır. Bunun aksini kimse iddaa edemez ve Sağlık Bakanlığı aşılamada en öncelikli seviyeye bu kişileri almıştır ve aşılama çalışmaları devam etmektedir.

Kadrolu çalışmayan veya muayenehanesinde tabliplik görevini icra eden Doktorların da aşılanması gerekmektedir. Bunun için Tabip odası bir tavsiye yazısı düzenlemiştir ve genel mevzuat incelememizde ilgili Doktorların ve muayenehanede görev yapan çalışanların ayrı ayrı dilekçeler ile ilçe sağlık müdürlüklerine müracat etmeleri tavsiye edilmektedir.

Aynı şekilde özel biyokimya , mikrobiyoloji , radyoloji gibi laboratuvar hizmetlerinde çalışmakta olan hekim , sağlık personeli ve idari personelin de hastanelerde görev yapanlar gibi önceliği bulunmaktadır. Tüm sağlık çalışanları çalıştıkları kurum türüne bakılmaksızın risk altındadır ve aşılanmaları önceliklidir.

Covid Aşılama Talebi Dilekçesi ikamet veya görev yerinin bağlı olduğu ilçe sağlık müdürlüğüne veya bağlı oldukları Aile Sağlığı merkezinin bağlı olduğu ilçe sağlık müdürlüğüne müracat etmeleri gerekmektedir. İl sağlık müdürlüğüne direk bağlı ASM lere kayıtlı kişilerin il sağlık müdürlüğüne dilekçe vermeleri tavsiye edilmektedir.

İlçe sağlık müdürlüğü aşılama takvimi , randevularını düzenlemektedir ve tarafınız ile kısa sürede iletişime geçilerek aşı takviminiz size bildirilecektir.

Aşağıdaki Covid Aşılama Talebi Dilekçesi Örneğini kişisel bilgileriniz ve Aile Hekimliği bilgileri ile düzenleyerek ilçe sağlık müdürlüğüne şahsen veya PTT yolu ile iletiniz. Dilekçe Tıp Doktoru kişiler için düzenlenmiştir sağlık mensubu veya idari personel için gerekli değişiklikleri belge üzerinde yapmayı unutmayınız. Yazının sonunda Covid Aşılama Talebi Dilekçesi word ve pdf dosyası olarak indirilebilir olarak sizlere sunulmuştur.

Sizlere şükranlarımızı sunuyoruz, iyiki varsınız.

Covid Aşılama Talebi Dilekçesi
	............................ İlçe Sağlık Müdürlüğüne

	

	İsim Soyisim : 

	Tc Kimlik Numarası : 

	Mezun Olunan Tıp Fakültesi : 

	Diploma Numarası : 

	Bağlı Olunan Tabip Odası : 

	Görev Yeri : 

	İkamet Adresi  :

	Cep Telefonu Numarası :
	
	Bağlı Bulunduğum Aile Sağlığı Merkezi : 

	Aile Hekimi Adı Soyadı :

	
	
	İlçeniz bölgesinde serbest hekim olarak tıp doktorluğu mesleğimi sürdürmekteyim. Pandemi önlemleri kapsamında kişisel ve yakınlarımın  güvenliğine ek olarak hastalarımın güvenliği açısından Covid19 aşısı yaptırmam zarureti hasıl olmuştur.

	Gerekli aşı takvimimin oluşturularak tarafıma bildirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

							Tarih :

							İsim Soyisim :

							İmza : 
Dilekçe Örneği
error: